• Bramy garażowelinia
  • Bramy przemysłowelinia
  • Drzwi zewnętrznelinia
  • Drzwi wewnętrznelinia
  • Oknalinia
  • Bramy garażowe segmentowe
  • Bramy garażowe uchylnelinia
  • Bramy przemysłowe segmentowelinia
  • Bramy przemysłowe roletowelinia
  • Drzwi zewnętrzne drewnianelinia
  • Drzwi zewnętrzne alum. bocznelinia
strzałka nagłówek

Bramy garażowe segmentowe

Segmentowe bramy garażowe to od kilku lat najlepiej sprzedający się produkt. Są praktyczne, nowoczesne oraz dopracowane technicznie, dlatego spełniają najwyższe wymagania użytkowników. Firma Wiśniowski, którą mamy przyjemność reprezentować na obszarze województwa pomorskiego, stworzyła dotychczas cztery oryginalne linie bram segmentowych. Wszystkie znajdą Państwo w przygotowanych dla Was katalogach ofertowych Olbudu.

 

Bramy segmentowe PRIME – nowa generacja, niepowtarzalny design

Bramy segmentowe PRIME to linia przedstawiana przez producenta jako produkt nowej generacji, deklasujący stosowane dotąd rozwiązania techniczne. Jest to seria ekskluzywnych bram garażowych, o czym świadczy już dopracowany w szczegółach, wyjątkowo przemyślany design. Trudno znaleźć na polskim rynku bramy lepszego projektu, lecz tak naprawdę o ich genialności przesądza innowacyjna konstrukcja. Są to bramy automatyczne, a producent wszechstronnie zadbał o wygodę i bezpieczeństwo ich użytkowników. Ta linia bram wyposażona została w szereg zabezpieczeń, które chronią elementy konstrukcji przed uszkodzeniami mechanicznymi i zbyt szybką eksploatacją. Brama automatycznie reaguje na napotkane przeszkody i cofa się w razie ich wykrycia. Pracuje płynnie i jest przy tym niezwykle cicha, co też gwarantuje zamontowany na szynach pasek zębaty. Z kolei mechaniczna blokada wózka jezdnego odpowiada za zabezpieczenie bramy przed niepożądanym otwarciem. Natomiast w sytuacji, gdy następuje awaria prądu, bramę z serii PRIME uruchamia system awaryjnego zasilania.

 

Bramy UniTherm – ochrona przed stratami ciepła

Bramy z linii UniTherm zapewniają wyjątkową ochronę przed działaniem różnych zjawisk atmosferycznych i zapobiegają stratom ciepła. Jest to odpowiedź producenta na warunki budownictwa energooszczędnego. Skuteczną barierą przeciwko wychłodzeniu budynku jest w tym przypadku 60 mm panel z dodatkowym systemem uszczelnień. Producent zastosował też rozwiązania, które eliminują straty ciepła w miejscach, które te straty powodują, gdy zamontujemy w garażu zwykłą bramę. Skuteczność bram UniTherm w zakresie termoizolacji potwierdza współczynnik przenikania ciepła równy 0,33 W/m2K.

Firma Wiśniowski również w przypadku serii UniTherm nie zapomniała o tym, aby zaspokoić oczekiwania klientów w kwestii jakości bramy. W bramach z tej linii zastosowała nowoczesny napęd Metro, na tyle mocny, aby bez trudu podnosić panel o większej wadze.

 

UniPro – bramy do cichego domu

Równocześnie z linią UniTherm powstała alternatywna do niej seria bram garażowych UniPro. Producent uzyskał dla tej serii znakomite właściwości termiczne i jeszcze lepsze parametry akustyczne. Panele zastosowane w bramach UniPro znacznie ograniczają dochodzący z zewnątrz hałas. Współczynnik tłumienia dźwięku wynosi w ich wypadku aż 23dB. Dźwiękoszczelność w tych bramach to cecha uzyskiwana przez dodatkowe uszczelnienie paneli przy pomocy pozbawionej szkodliwego freonu pianki poliuretanowej. Z kolei dodane uszczelki – dolna i górna – nie przepuszczają hałasu, który mógłby przenikać pod nadprożem lub w miejscu styku bramy z podłogą.

Segmentowe bramy garażowe UniPro to produkty wykonane z mocnej, nierdzewnej stali, dostępne w wersjach z automatycznym lub ręcznym otwieraniem panelu. Uwagę w ich wypadku przykuwają ciekawe wzory, które producent otrzymuje stosując różne rodzaje przetłoczeń.

bramy przemyslowe
logo Odee CMS