• Bramy garażowelinia
  • Bramy przemysłowe
  • Drzwi zewnętrznelinia
  • Drzwi wewnętrznelinia
  • Oknalinia
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka nagłówek

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe segmentowe oraz podwieszane


W swojej ofercie firma Olbud ma także szeroki wybór bram przemysłowych. Są to produkty przeznaczone do użytku w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej, a także zakładach przemysłowych i garażach zbiorczych. Nasza oferta zawiera szeroką gamę wyrobów firmy Wiśniowski, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości bram garażowych oraz przemysłowych. Są to bramy nowoczesne, trwałe oraz bezpieczne. Zastosowane w nich technologie sprawiają, że ich użytkowanie jest bardzo wygodne, a same bramy są niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne.


Wśród oferowanych przez Olbud bram przemysłowych znajdziecie Państwo m. in.


Bramy przemysłowe podwieszane,
Bramy przemysłowe roletowe,
bramy przemysłowe segmentowe.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty podanymi poniżej.


Zastosowanie oferowanych produktów


Dostępne w firmie Olbud bramy przemysłowe są przystosowane do wielu rodzajów budynków. Każda z nich jest wygodna w użytkowaniu oraz solidna. Zastosowane w nich rozwiązania gwarantują ich wieloletnie niezawodne działanie. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami.

strzałka nagłówek

bramy segmentowe

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bramy przemysłowe segmentowe wykonane z aluminium bądź stali. Doskonale sprawdzają się one we wszelkiego typu zakładach produkcyjnych, obiektach użyteczności publicznej, czy garażach zbiorczych. To rozwiązanie, oprócz funkcjonalności i wygody użytkowania, oferuje także sporą oszczędność miejsca, zarówno wewnątrz, jak i po zewnętrznej stronie budynku.

MakroPro

MakroPro Alu

strzałka nagłówek

bramy roletowe

Bramy garażowe roletowe Wiśniowski to komfortowe rozwiązanie, przystosowane zarówno do budownictwa indywidualnego, jak i przemysłowego. Bramy te funkcjonują niezawodnie praktycznie w każdych warunkach. Oferowane przez Olbud bramy posiadają bogate wyposażenie dodatkowe, a także są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Nasze bramy to solidne wykonanie, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą bram garażowych roletowych.

bramy roletowe BR-100

strzałka nagłówek

bramy podwieszane

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne spotkać można nie tylko w obiektach gospodarczych i produkcyjnych, ale także w budynkach prywatnych. W zależności od potrzeb, mogą się one składać z jednego, bądź dwóch skrzydeł. Bramy przemysłowe tego rodzaju przeznaczone są do obsługi ręcznej i nie przewidziano tu możliwości instalacji rozwiązań automatycznych.

SidePro

Bramy podwieszane

strzałka nagłówek

systemy przeładunkowe

Pomosty

śluzy uszczelniające

naprowadzacze

odbojniki

bramy przemyslowe
logo Odee CMS