• Bramy garażowedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Bramy przemysłowe
  • Drzwi zewnętrznedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Drzwi wewnętrznedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Oknadrzwi wewnętrzne gdańsk

Bramy przemysłowe

Oferowane produkty przeznaczone są do użytku w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych a także garażach zbiorczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych, trwałych i bezpiecznych rozwiązań.

bramy segmentowe

Bramy segmentowe wykonane z aluminium bądź stali doskonale sprawdzają się we wszelkiego typu zakładach produkcyjnych, obiektach użyteczności publicznej, czy np. garażach zbiorczych. To rozwiązanie, oprócz funkcjonalności i wygody użytkowania, oferuje także sporą oszczędność miejsca, zarówno wewnątrz, jak i po zewnętrznej stronie budynku.

MakroPro

MakroPro Alu

bramy roletowe

Bramy garażowe roletowe WIŚNIOWSKI to komfortowe rozwiązanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Automatyka bramy roletowej w standardzie to funkcjonalność i bezpieczeństwo, zapewniające prawidłowe funkcjonowanie bramy w każdych warunkach. Do wyboru szeroki zakres wyposażenia dodatkowego, wzorów i kolorów bramy roletowej.

bramy roletowe BR-100

bramy podwieszane

Rozwiązania podwieszane przesuwne spotkać można nie tylko w obiektach gospodarczych i produkcyjnych, ale także w budynkach prywatnych. W zależności od potrzeb, mogą się one składać z jednego, bądź dwóch skrzydeł. Bramy przemysłowe tego rodzaju przeznaczone są do obsługi ręcznej i nie przewidziano tu możliwości instalacji rozwiązań automatycznych.

SidePro

Bramy podwieszane

systemy przeładunkowe

Pomosty

śluzy uszczelniające

naprowadzacze

odbojniki

bramy przemyslowe
drzwi wewnętrzne gdańsk