• Bramy garażowelinia
 • Bramy przemysłowe Wiśniowskilinia
 • Drzwi zewnętrznelinia
 • Drzwi wewnętrznelinia
 • Oknalinia
 • Bramy garażowe segmentowelinia
 • Bramy garażowe uchylnelinia
 • Bramy przemysłowe segmentowelinia
 • Bramy przemysłowe roletowelinia
 • Roletylinia
 • Żaluzje fasadowelinia

arrow

Bramy roletowe

left-galeria right-galeria

Bramy roletowe Wiśniowski BR-100

Bramy garażowe roletowe (rolowane)

 

Jeśli chcą Państwo maksymalnie wykorzystać przestrzeń w swoim garażu, doskonałą decyzją będzie zakup garażowej bramy roletowej lub inaczej bramy rolowanej. Polecane przez nas bramy roletowe Wiśniowski to najwyższej próby produkty, które cechuje wysoka niezawodność, wyjątkowo atrakcyjny design, a przede wszystkim funkcjonalność.

naglowek

Niezawodne bramy rolowane z napędem w standardzie

Bramy rolowane, tak jak zresztą garażowe bramy segmentowe, rozwierne czy uchylne marki Wiśniowski, wyróżniają się wysoką niezawodnością nie tylko wśród polskich produktów. Rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe, jakie producent stosuje w swoich bramach, są innowacyjne w odniesieniu do całej Europy, w której zostały zauważone. Są to bramy aluminiowe, wykonane z profili w opcjach o szerokości 77 lub 100mm. Pojedyncze profile oddzielone są aretkami, dzięki czemu bramy roletowe tej firmy pracują cicho i bezawaryjnie.

W odróżnieniu od pozostałych typów bram garażowych Wiśniowski, bramy rolowane tej marki już w podstawowej wersji są wyposażone w elektryczny napęd, dzięki któremu kurtyna zamyka się i otwiera automatycznie. Jest to wygodna opcja w korzystnej cenie, jaką proponujemy za ten produkt.

naglowek

Funkcjonalność bram roletowych

Szczegół, który wyróżnia bramy roletowe na tle innych bram garażowych, to wyjątkowa funkcjonalność. Kurtyny tych bram prowadzone są na prowadnicach zakończonych dyskretnie schowanym wałem nawojowym. W ten sposób zwijają się wokół wału, zajmując niewiele miejsca pod sufitem garażu. Pozostała powierzchnia sufitu może być zagospodarowana w dowolny sposób, np. bezpośrednio nad bramą garażową można umieścić pojemne półki. Takiego komfortu nie daje żadna inna otwierana do góry brama, nawet tej samej marki.

 

naglowek

Rodzaje bram roletowych

W zależności od warunków zabudowy dostępne są trzy rodzaje bram roletowych:

naglowek

Wzory bram roletowych

naglowek

Wiele opcji do wyboru

Jeśli szukają Państwo bramy, która zajmie mało miejsca, okaże się niezawodna, a do tego będzie świetnie współgrać ze stylem architektonicznym budynku, ponownie możemy wskazać na bramy roletowe Wiśniowski. Już w standardzie kurtyny tych bram mogą być wykonane w kilkunastu kolorach, a za dodatkową opłatą można zamówić bramę przypominającą produkt z naturalnego drewna. Ostateczny wygląd zamawianego produktu zależy tylko od Państwa pomysłu na wygląd zewnętrzny domu lub innego obiektu.   

 

Standardowe kolory w bramie z profili AW 77

Kolory drewnopodobne

 

Standardowe kolory w bramie z profili AW 100

 

strzalkanaglowek

Galeria zdjęć

naglowek-strzalka

Zobacz również z tej samej kolekcji

next prev
 • Bramy roletowe

bramy przemyslowe
logo Odee CMS