• Bramy garażowelinia
  • Bramy przemysłowelinia
  • Drzwi zewnętrznelinia
  • Drzwi wewnętrznelinia
  • Oknalinia
  • Bramy garażowe segmentowelinia
  • Bramy garażowe uchylnelinia
  • Bramy przemysłowe segmentowelinia
  • Bramy przemysłowe roletowelinia
strzałka

Bramy rozwierne - sprawdzone rozwiązanie w przystępnych cenach

Na rynku bram garażowych jest obecnie z czego wybierać. Producenci zapewniają nam szereg różnych rozwiązań, dzięki czemu można dobrać idealną bramę zarówno pod kątem specyfiki posiadanego budynku, przestrzeni dostępnej przed i wewnątrz garażu, jak i indywidualnych preferencji. Obok nowoczesnych bram segmentowych, wygodnych roletowych oraz popularnych uchylnych istotnym punktem w ofercie są bramy rozwierne. Najbardziej klasyczne rozwiązanie, które jednak zapewnia wiele istotnych korzyści, wciąż docenianych przez szerokie grono użytkowników.

 

Korzyści z zastosowania bram rozwiernych

 

Bramy rozwierne to jedno z najbardziej funkcjonalnych i niezawodnych rozwiązań, a także bardzo ekonomiczna opcja. W przystępnej cenie można kupić solidną bramę rozwierną, która będzie nam służyć przez długi czas. Z uwagi na dość prostą konstrukcję, ten rodzaj bram nie jest obarczony zbyt dużym ryzykiem ewentualnych usterek. Wybierając dobrej jakości produkt, możemy liczyć na wieloletnią trwałość i wytrzymałość nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Przy bramach rozwiernych trzeba jednak pamiętać o tym, że konieczne jest wygospodarowanie wolnej przestrzeni na podejście, aby skrzydła mogły się swobodnie otwierać. Zaletą jest jednak fakt, że w przeciwieństwie do bram uchylnych czy segmentowych, modele rozwierne nie zajmują cennej przestrzeni użytkowej garażu. Miejsce, które w przypadku innych rozwiązań trzeba poświęcić na zainstalowanie prowadnic, w tym przypadku można wykorzystać na inne sposoby, np. oświetlenie sufitowe. Prosta konstrukcja bramy, a także łatwy montaż, obsługa i konserwacja to niewątpliwe zalety bram rozwiernych, które doceniane są przez wielu zadowolonych użytkowników.

 

Bramy garażowe rozwierne Wiśniowski

 

Bramy garażowe rozwierne Wiśniowski, które dostępne są w ofercie firmy Olbud, to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań w zakresie zamknięcia garażu. Cechuje je nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Dostępne są w niskiej cenie, ale gwarantują nienaganną pracę przez wiele długich lat, co wynika z zastosowania w nich prostych i sprawdzonych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości bramy garażowe rozwierne w wielu kolorach.

 

czytaj dalej strzałka

Skontaktuj się z nami

Ikona adresu

Siedzia firmy:

Olbud Straszyn Sp. z o. o.

ul. Starogardzka 40

83-010 Straszyn

NIP: 604 016 62 76

REGON: 361824974

   
Ikona kontaktu

Obsługa klienta:

Krzysztof Janiszewski
tel. 58 380 23 28
tel. +48 784 048 392
k.janiszewski@olbud.com.pl

Grzegorz Wierzba
tel. 58 380 23 28
tel. kom.: +48 575 054 595
g.wierzba@olbud.com.pl

   
Ikona e-mail

Email

biuro@olbud.info


bramy przemyslowe
logo Odee CMS