• Bramy garażowelinia
 • Bramy przemysłowelinia
 • Drzwi zewnętrzne
 • Drzwi wewnętrznelinia
 • Oknalinia
 • Bramy garażowe segmentowelinia
 • Bramy garażowe uchylnelinia
 • Bramy przemysłowe segmentowelinia
 • Bramy przemysłowe roletowelinia
 • Drzwi drewnianelinia
 • Drzwi zewnętrzne drewnianelinia
 • Drzwi zewnętrzne alum. bocznelinia
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka nagłówek

Drzwi zewnętrzne

Chcemy zainteresowań Państwa różnorodną i atrakcyjną ofertą drzwi zewnętrznych, przygotowaną dla mieszkańców Pomorza. Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia naszych produktów, mamy nadzieję ułatwić wybór najlepszych drzwi wejściowych, na jakie na pewno mogą sobie Państwo pozwolić. Przez lata pracy w branży handlu stolarką okienno-drzwiową, poznaliśmy najczęściej powtarzające się oczekiwania klientów wobec wybieranych drzwi zewnętrznych. Podstawowe to rozsądna cena produktu, ładny wygląd oraz ochrona, jaką mogą zapewnić drzwi przed wizytą nieproszonych osób. Tymczasem dobre drzwi zewnętrzne gwarantują też małe straty ciepła w budynku i są skuteczną barierą przeciwwiatrową. Te zalety drzwi wejściowych znajdują odzwierciedlenie w niższych kosztach za ogrzewanie. Mile widzianą cechą drzwi jest również dźwiękoizolacyjność, która powoduje, że do budynku nie przedostaje się hałas z zewnątrz. Tę zaletę docenią wszyscy ci z Państwa, których domy znajdują się np. w sąsiedztwie obleganych dróg.

Nasza oferta zawiera wyłącznie modele drzwi zewnętrznych, których cechy świadczą o dobrym produkcie. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdą Państwo idealne drzwi dla swojego domu, obiektu komercyjnego czy budynku wykorzystywanego na potrzeby przemysłu. Myślimy tak, ponieważ proponujemy Państwu drzwi sprawdzonych, wiodących producentów, którzy dbają o wysoką jakość, nowoczesność oraz unikatowość swoich wyrobów.

Wiśniowski – nowoczesne drzwi ze stali lub aluminium

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Wiśniowski, która wytwarza m.in. doskonałej jakości stalowe i aluminiowedrzwi zewnętrzne. Cechy charakteryzujące jej produkty to m.in. oryginalny design, solidna konstrukcja oraz uniwersalny sposób montażu. Dlatego drzwi tej marki to wyroby wszechstronne, które zdadzą egzamin w różnych warunkach. Polecamy je jako elementy fasady w budynkach odwzorowujących współczesne trendy w architekturze.

Barański – ponadczasowe drzwi drewniane

Dla klientów, którzy szukają solidnych, drewnianych drzwi zewnętrznych, dodaliśmy do oferty produkty marki Barański. Są to kolekcje ponadczasowych drzwi o nowoczesnej konstrukcji, która zapewnia lepszą trwałość drewna, eliminując jego małą odporność na warunki atmosferyczne. Barański produkuje drzwi mocne, masywne, bezpieczne, a przy tym o ciekawych, niepospolitych wzorach. To produkty, w których tradycja wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom, a efekt zadowoli każdego klienta.    

strzałka nagłówek

drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI

CREO

DECO

PLUS LINE

Tarasowe HS

Stalowe płaszczowe

Stalowe DST

Aluminiowe-płaszczowe

strzałka nagłówek

Drzwi zewnętrzne BARAŃSKI

Classic

Classic Plus

Modern Inox

Retro

Simple

Simple Inox

Prestige Kamień

Prestige glass

bramy przemyslowe
logo Odee CMS