• Bramy garażowelinia
 • Bramy przemysłowelinia
 • Drzwi zewnętrznelinia
 • Drzwi wewnętrznelinia
 • Oknalinia
 • Bramy garażowe segmentowelinia
 • Bramy garażowe uchylnelinia
 • Bramy przemysłowe segmentowelinia
 • Bramy przemysłowe roletowelinia
 • Drzwi drewnianelinia
 • Drzwi zewnętrzne drewnianelinia
 • Drzwi zewnętrzne alum. bocznelinia
strzałka strzałka
strzałka strzałka
strzałka strzałka
strzałka

Bramy przemysłowe i garażowe – o firmie Olbud

 

Olbud - dystrybutor bram, drzwi i okien na Pomorzu

Olbud jest wieloletnim dystrybutorem bram, drzwi i okien, które dostarcza klientom głównie na terenie Pomorza. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi polskimi producentami bram oraz elementów stolarki okienno-drzwiowej, stając się ich autoryzowanym przedstawicielem. Obecnie polecane przez nas marki okien, drzwi i bram, dbają o wysoki poziom estetyki swoich produktów oraz stosują w ich budowach nowoczesne rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne. Przez to ich produkty prezentują sobą najwyższy standard jakości, który powinien sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zestaw produktów w ofercie Olbud świadczy również o naszych osobistych intencjach w zakresie sprzedaży elementów stolarki otworowej. Zamierzaliśmy stworzyć ofertę, która będzie odpowiedzią na różne potrzeby klientów. Chcieliśmy, aby były to wyłącznie okna, bramy i drzwi, które nasi klienci kupują na lata. Dziś uważamy, że udało nam się zrealizować nasze cele. Nasza aktualna oferta jest ciekawa, różnorodna i śmiało może konkurować z propozycjami podobnych firm na Pomorzu czy też w okolicach Gdańska, do którego jest nam najbliżej.

Nasi partnerzy biznesu

Pora przedstawić Państwu firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować w charakterze dystrybutora ich produktów. Dzięki nim nasza oferta jest tak atrakcyjna i różnorodna, a klienci mogą znaleźć w niej okna, drzwi lub bramy na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

Wiśniowski

Ceniona w branży i wśród klientów marka Wiśniowski produkuje dla Państwa bramy garażowe, a także bramy przemysłowe oraz elementy techniki przeładunku. Jej produkty to m.in. bramy roletowe, segmentowe, rozwierne i uchylne, a także artykuły takie jak rampy przeładunkowe, śluzy uszczelniające i odbojniki. Równocześnie jest to także producent okien i drzwi wykonywanych w nowoczesnych systemach profili aluminiowych bądź stalowych. Jako ostatni produkt tej marki chcemy Państwu polecić stworzoną przez nią od podstaw, wyjątkową kolekcję wewnętrznych drzwi szklanych.

Barański

Współpracując z firmą Barański, możemy zaproponować Państwu ponadczasowe drzwi drewniane o wyjątkowej estetyce. Ta firma to wieloletni, polski producent drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, jak również wykonanych z litego drewna schodów. W jej kolekcjach odnajdą Państwo szereg klasycznych i nowoczesnych modeli drzwi wejściowych, w których sprzedaży pośredniczymy. W swoich drzwiach zewnętrznych producent z powodzeniem łączy tradycyjny materiał z innowacyjnym systemem konstrukcyjnym, a efektem jest solidny, piękny i wykonany w najwyższej jakości produkt.

DAKO

DAKO to kolejna polska firma, która może pochwalić się ogólnoświatowym sukcesem osiągniętym dzięki cenionym przez klientów produktom. Te produkty to m.in. dopracowane konstrukcyjnie i wizualnie okna PCV, które dołączyliśmy do naszej oferty. Firma specjalizuje się również w produkcji okien drewnianych, drzwi, bram garażowych oraz osłon okiennych. Jeśli liczą Państwo na zakup dobrych okien, bram lub drzwi, prosimy pamiętać o produktach tej marki i zapytać o nie osoby z naszej obsługi.

DONIMET

Współpraca z firmą DONIMET zaowocowała poszerzeniem naszej oferty o specjalistyczne drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Jest to producent drzwi zewnętrznych montowanych w miejscach takich jak obiekty wojskowe, banki, komendy policji czy też klatki schodowe wyznaczone na drogę ewakuacji. Na tej podstawie nietrudno zgadnąć, że produkty tej marki to drzwi certyfikowane, o wysokich klasach odporności ogniowej i przeciwwłamaniowej, wykonane tak, aby skutecznie chronić mienie i osoby pozostające wewnątrz obiektu.

 

 

Montaż i serwis w pakiecie usług

Jesteśmy firmą, która obok atrakcyjnej i korzystnej cenowo oferty, zapewnia montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów. Nasi pracownicy doskonale znają techniki montażu poszczególnych drzwi, bram i okien, a wiedzę na ten temat zdobywali bezpośrednio u ich producentów. Dzięki temu wykonany przez nas montaż gwarantuje prawidłowe działanie produktu przez długie lata eksploatacji. Natomiast jeśli wyniknie jakikolwiek problem z używaną bramą, oknem lub drzwiami, mogą Państwo zwrócić się do nas o pomoc w jego rozwiązaniu. Mając tak wszechstronną firmę „pod ręką”, łatwiej będzie Państwu podjąć decyzję o zakupie wybranego produktu.  

 

W zakresie stolarki otworowej zaufali nam już:

 

Zapraszamy do współpracy i wizyty w naszym punkcie sprzedaży w Straszynie k. Gdańska. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i generelnych wykonawców inwestycji budowlanych...


czytaj dalej strzałka

Skontaktuj się z nami

Ikona adresu

Siedzia firmy:

PHU Olbud

ul. Starogardzka 40

83-010 Straszyn

NIP: 604 003 24 46

REGON: 220614393

   
Ikona kontaktu

Obsługa klienta:

Grzegorz Wierzba
tel. 58 351 29 40
tel. kom.: +48 575 054 595
g.wierzba@olbud.info

   
Ikona e-mail

Email

biuro@olbud.info

 

bramy przemyslowe
logo Odee CMS