• Bramy garażowedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Bramy przemysłowedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Drzwi zewnętrznedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Drzwi wewnętrznedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Oknadrzwi wewnętrzne gdańsk
naglowekrelaizacje

Olbud bramy | drzwi | okna

Firma Olbud działa na rynku Polskim już kilka lat z naciskiem na kompleksową obsługę w zakresie bram garażowych, przemysłowych oraz drzwi i okien.

 

Rozszerzeniem działalności naszej firmy są produkty w zakresie szeroko rozumianej stolarki otworowej. Oferujemy produkty uznanych producentów stolarki z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową, takich jak: Wisniowski, Dako, Barański, Donimet. Służymy fachową wiedzą w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz ich parametrów. Dla oferowanych przez nas produktów polecamy usługę autoryzowanego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 

 

Nasi dostawcy:

 

Firma WIŚNIOWSKI to największy producent stolarki otworowej w Polsce. Z bogatej oferty produktowej prezentujemy wszelkiego rodzaju bramy garażowe i przemysłowe. Wiśniowski to również szeroki wybór drzwi zewnętrzych i wewnetrzych wykonanych z aluminium lub stali. Dopełnieniem oferty są okna oraz wszelkiego rodzaju przeszklenia.
Firma BARAŃSKI to ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drewnianych drzwi zewnętrzych i wewnetrzych. W naszej ofercie prezentujemy kilka kolekcji drzwi wejściowych, do wyboru kilkadziesiąt worów w różnej stylistyce, od tradycyjnych, klasycznych drzwi po nowoczesne propozycje dla nowoczesnych elewacji budynków.
Firma DAKO to wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji okien i drzwi głównie z PVC oraz drewna i aluminium. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju rolety zewnętrzne. Szeroka oferta produktowa skierowana zarówno dla budownictwa indywidualnego jak i przemysłowego.
Firma DONIMET to 30-letnie doświadczenie w produkcji specjalistycznych drzwi. Drzwi stalowe o specjalnym przeznaczeniu takim jak obeiekty wojskowe, kancelarie tajne, banki, komisariaty policji. W ofercie również ciekawe propozycje dla firm deweloperskich w zakresie drzwi klatkowych.

 

 

Autoryzowany montaż i serwis stolarki otworowej

Nasza firma zapewnia autoryzowany montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów. Wykfalifikowane ekipy monterskie posiadają doświadczenie zarówno na dużych i wymagajacych budowach jak i tych mnijeszych wykonanych dla klientów indywidualnych.

 

W zakresie stolarki otworowej zaufali nam już:

 

Zapraszamy do współpracy i wizyty w naszym punkcie sprzedaży w Straszynie k. Gdańska. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i generelnych wykonawców inwestycji budowlanych...


drzwi przemysłowe drzwi garażowe

Skontaktuj się z nami

drzwi przemysłowe

Siedzia firmy:

PHU Olbud

ul. Starogardzka 40

83-010 Straszyn

NIP: 604 003 24 46

REGON: 220614393

   
drzwi wejściowe Gdańsk

Obsługa klienta:

Grzegorz Wierzba
tel. 58 351 29 40
tel. kom.: +48 575 054 595
g.wierzba@olbud.info

   
drzwi obustronne

Email

biuro@olbud.info

 

bramy przemyslowe
drzwi wewnętrzne gdańsk