• Bramy garażowelinia
  • Bramy przemysłowelinia
  • Drzwi zewnętrznelinia
  • Drzwi wewnętrznelinia
  • Oknalinia
strzałka strzałka
strzałka strzałka
strzałka strzałka
strzałka

Bramy przemysłowe i garażowe – o firmie Olbud

Firma Olbud specjalizuje się w sprzedaży bram garażowych i przemysłowych, a także drzwi oraz okien. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone produkty, które będą służyły niezawodnie przez wiele lat. W przypadku każdego z nich nasza firma oferuje montaż, a także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W swoim asortymencie mamy między innymi:


bramy garażowe roletowe,
bramy garażowe rozwierne,
bramy przemysłowe segmentowe.


Rozszerzeniem działalności naszej firmy są produkty w zakresie szeroko rozumianej stolarki otworowej. Oferujemy produkty uznanych producentów stolarki z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową, takich jak: Wiśniowski, Dako, Barański, czy Donimet. Wśród nich znajdą Państwo między innymi okna stalowe wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także drzwi wewnętrzne aluminiowe.


Nasza oferta jest bardzo bogata oraz różnorodna, dzięki czemu z łatwością znajdą w niej Państwo produkty oraz technologie idealne dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była dopasowana do preferencji oraz oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo służymy fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz ich parametrów.

 

Nasi dostawcy okien i drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych:

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy garażowe Wiśniowski oraz wiele innych produktów tej firmy. Jest to największy producent stolarki otworowej w Polsce. W naszym asortymencie znajdą Państwo także między innymi bramy przemysłowe segmentowe oraz roletowe. Firma Wiśniowski produkuje także wysokiej jakości drzwi szklane, aluminiowe oraz drewniane, zewnętrzne i wewnętrzne. Dopełnieniem oferty są okna oraz wszelkiego rodzaju przeszklenia.
Firma Barański to ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka kolekcji drzwi wejściowych, do wyboru kilkadziesiąt wzorów w różnej stylistyce - od tradycyjnych, klasycznych drzwi po nowoczesne, stylowe propozycje.
Firma Dako ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji okien aluminiowych oraz drzwi z PVC, drewna i aluminium. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju rolety zewnętrzne. Szeroka oferta produktowa skierowana zarówno dla budownictwa indywidualnego, jak i przemysłowego.
Firma Donimet to 30-letnie doświadczenie w produkcji specjalistycznych drzwi. Są to między innymi drzwi zewnętrzne stalowe o specjalnym przeznaczeniu, takim jak obiekty wojskowe, kancelarie tajne, banki, czy komisariaty policji. W ofercie również ciekawe propozycje dla firm deweloperskich w zakresie drzwi klatkowych.

 

 

Nasza firma zapewnia autoryzowany montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów. Nasze wykfalifikowane ekipy monterskie posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę na temat dostarczanych przez Olbud okien aluminiowych oraz z PCV, a także drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. W ostatnich latach pracowali zarówno na dużych i wymagających budowach, jak i przy mniejszych zleceniach wykonywanych dla klientów indywidualnych. Swoją siedzibę mamy w Straszynie, jednakże prowadzimy działalność na terenie całego województwa pomorskiego.

 

W zakresie stolarki otworowej zaufali nam już:

 

Zapraszamy do współpracy i wizyty w naszym punkcie sprzedaży w Straszynie k. Gdańska. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i generelnych wykonawców inwestycji budowlanych...


czytaj dalej strzałka

Skontaktuj się z nami

Ikona adresu

Siedzia firmy:

PHU Olbud

ul. Starogardzka 40

83-010 Straszyn

NIP: 604 003 24 46

REGON: 220614393

   
Ikona kontaktu

Obsługa klienta:

Grzegorz Wierzba
tel. 58 351 29 40
tel. kom.: +48 575 054 595
g.wierzba@olbud.info

   
Ikona e-mail

Email

biuro@olbud.info

 

bramy przemyslowe
logo Odee CMS