• Bramy garażowelinia
  • Bramy przemysłowelinia
  • Drzwi zewnętrznelinia
  • Drzwi wewnętrznelinia
  • Oknalinia
  • Bramy garażowe segmentowelinia
  • Bramy garażowe uchylnelinia
  • Bramy przemysłowe segmentowelinia
  • Bramy przemysłowe roletowelinia
  • Drzwi zewnętrzne drewnianelinia
  • Drzwi zewnętrzne alum. bocznelinia
strzałka strzałka
strzałka strzałka
strzałka strzałka
strzałka

Olbud - dystrybutor stolarki otworowej i bram

 

O firmie

Olbud jest wieloletnim dystrybutorem bram, drzwi i okien, które dostarcza klientom głównie na terenie Pomorza. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi polskimi producentami bram oraz elementów stolarki okienno-drzwiowej, stając się ich autoryzowanym przedstawicielem. Obecnie polecane przez nas marki okien, drzwi i bram, dbają o wysoki poziom estetyki swoich produktów oraz stosują nowoczesne rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne. Przez to ich produkty prezentują sobą najwyższy standard jakości, który powinien sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zestaw produktów w ofercie Olbud świadczy również o naszych osobistych intencjach w zakresie sprzedaży elementów stolarki otworowej. Stworzyliśmy ofertę, która będzie odpowiedzią na różne potrzeby klientów. Dbamy, aby były to wyłącznie okna, bramy i drzwi, które nasi klienci kupują na lata. Uważamy, że udało nam się zrealizować nasze cele. Nasza aktualna oferta jest ciekawa, różnorodna i śmiało może konkurować z propozycjami podobnych firm na Pomorzu czy też w okolicach Gdańska, do którego jest nam najbliżej.

Nasi partnerzy biznesu

Pora przedstawić Państwu firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować w charakterze dystrybutora ich produktów. Dzięki nim nasza oferta jest tak atrakcyjna i różnorodna, a klienci mogą znaleźć w niej okna, drzwi lub bramy na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

Wiśniowski

Ceniona w branży i wśród klientów marka Wiśniowski produkuje dla Państwa bramy garażowe, a także bramy przemysłowe oraz elementy techniki przeładunku. Jej produkty to m.in. bramy roletowe, segmentowe, rozwierne i uchylne, a także artykuły takie jak rampy przeładunkowe, śluzy uszczelniające i odbojniki. Równocześnie jest to także producent okien i drzwi wykonywanych w nowoczesnych systemach profili aluminiowych bądź stalowych. Jako ostatni produkt tej marki chcemy Państwu polecić stworzoną przez nią od podstaw, wyjątkową kolekcję wewnętrznych drzwi szklanych.

DAKO

DAKO to kolejna polska firma, która może pochwalić się ogólnoświatowym sukcesem osiągniętym dzięki cenionym przez klientów produktom. Te produkty to m.in. dopracowane konstrukcyjnie i wizualnie okna PCV, które dołączyliśmy do naszej oferty. Firma specjalizuje się również w produkcji okien drewnianych, drzwi, bram garażowych oraz osłon okiennych. Jeśli liczą Państwo na zakup dobrych okien, bram lub drzwi, prosimy pamiętać o produktach tej marki i zapytać o nie osoby z naszej obsługi.

DONIMET

Współpraca z firmą DONIMET zaowocowała poszerzeniem naszej oferty o specjalistyczne drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Jest to producent drzwi zewnętrznych montowanych w miejscach takich jak obiekty wojskowe, banki, komendy policji czy też klatki schodowe wyznaczone na drogę ewakuacji. Na tej podstawie nietrudno zgadnąć, że produkty tej marki to drzwi certyfikowane, o wysokich klasach odporności ogniowej i przeciwwłamaniowej, wykonane tak, aby skutecznie chronić mienie i osoby pozostające wewnątrz obiektu.

 

 

Montaż i serwis w pakiecie usług

Jesteśmy firmą, która obok atrakcyjnej i korzystnej cenowo oferty, zapewnia montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów. Nasi pracownicy doskonale znają techniki montażu poszczególnych drzwi, bram i okien, a wiedzę na ten temat zdobywali bezpośrednio u ich producentów. Dzięki temu wykonany przez nas montaż gwarantuje prawidłowe działanie produktu przez długie lata eksploatacji. Natomiast jeśli wyniknie jakikolwiek problem z używaną bramą, oknem lub drzwiami, mogą Państwo zwrócić się do nas o pomoc w jego rozwiązaniu. Mając tak wszechstronną firmę „pod ręką”, łatwiej będzie Państwu podjąć decyzję o zakupie wybranego produktu.  

 

W zakresie stolarki otworowej zaufali nam już:

 

Zapraszamy do współpracy i wizyty w naszym punkcie sprzedaży w Straszynie k. Gdańska. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i generelnych wykonawców inwestycji budowlanych...


czytaj dalej strzałka

Skontaktuj się z nami

Ikona adresu

Siedzia firmy:

PHU Olbud

ul. Starogardzka 40

83-010 Straszyn

NIP: 604 003 24 46

REGON: 220614393

   
Ikona kontaktu

Obsługa klienta:

Michał Wapiński
tel. 58 351 29 40
tel. kom.: +48 690 089 770
m.wapinski@olbud.info

Grzegorz Wierzba
tel. 58 351 29 40
tel. kom.: +48 575 054 595
g.wierzba@olbud.info

   
Ikona e-mail

Email

biuro@olbud.info

 

bramy przemyslowe
logo Odee CMS