• Bramy garażowe
  • Bramy przemysłowedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Drzwi zewnętrznedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Drzwi wewnętrznedrzwi wewnętrzne gdańsk
  • Oknadrzwi wewnętrzne gdańsk

Bramy garażowe

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży bram garażowych. Marka Wiśniowski zdobyła uznanie wśród klientów w Polsce i Europie. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową propozycję w zakresie dostawy, montażu i serwisów bram garażowych.

 

Najwazniejsze zalety bram garażowych Wiśniowski:

 

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI prezentują niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. W ofercie bramy segmentowe nowej generacji PRIME wyznaczające nowe standardy designu i bezpieczeństwa. Bramy garażowe PRIME to rewolucja ciepła, dedykowane dla budownictwa energooszczednego a nawet pasywnego. 

PRIME

UniTherm

UniPro

RenoSystem

Bramy roletowe

Bramy garażowe roletowe WIŚNIOWSKI to komfortowe rozwiązanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Automatyka bramy roletowej w standardzie to funkcjonalność i bezpieczeństwo, zapewniające prawidłowe funkcjonowanie bramy w każdych warunkach. Do wyboru szeroki zakres wyposażenia dodatkowego, wzorów i kolorów bramy roletowej.

Bramy roletowe

Bramy rozwierne

Bramy garażowe rozwierne WIŚNIOWSKI to nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy tego typu to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancja niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne aluminiowe

Bramy uchylne

Bramy garażowe uchylne WIŚNIOWSKI to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Prosta konstrukcja bramy oraz sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne uzytkowanie bramy garażowej. Nowością są ozdobne aplikacje miedzy panelami skrzydła w bramach uchylnych CONNECT. Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach CONNECT, co pozwoli stworzyć niebanalny komplet brama garażowa uchylna i drzwi boczne w tej samej stylistyce.

CONNECT

standard

bramy przemyslowe
drzwi wewnętrzne gdańsk