• Bramy garażowe
  • Bramy przemysłowelinia
  • Drzwi zewnętrznelinia
  • Drzwi wewnętrznelinia
  • Oknalinia
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka w lewo strzałka w prawo
strzałka nagłówek

Bramy garażowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe oraz roletowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór bram garażowych Wiśniowski. Firma ta istnieje na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyła duże uznanie wśród klientów w Polsce i Europie. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wysokiej jakości bram garażowych, między innymi: bramy garażowe dwuskrzydłowe, bramy uchylne, roletowe, a także bramy garażowe segmentowe i rozwierne. W swoim asortymencie mamy wiele modeli bram, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom. Firma Olbud oferuje kompleksowe usługi z zakresu dostawy, montażu oraz serwisowania bram garażowych, a także bram przemysłowych. Służymy również fachowym doradztwem w kwestii doboru odpowiednich rozwiązań.

 

Bramy Wiśniowski mają wiele zalet. Oto te najważniejsze:

 

strzałka nagłówek

Bramy segmentowe

Bramy garażowe segmentowe Wiśniowski prezentują niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy segmentowe nowej generacji, takie jak Prime, Unitherm, czy Renosystem. Bramy garażowe Prime wyznaczają nowe standardy designu i bezpieczeństwa. Ponadto posiadają rewolucyjne rozwiązania technologiczne w zakresie ciepła. Są dedykowane dla budownictwa energooszczędnego, a nawet pasywnego.

PRIME

UniTherm

UniPro

RenoSystem

strzałka nagłówek

Bramy roletowe

Bramy garażowe roletowe Wiśniowski to komfortowe rozwiązanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Bramy te są funkcjonalne oraz bezpieczne. Zastosowane w nich rozwiązania z zakresu automatyki zapewniają prawidłowe funkcjonowanie bramy w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdą państwo wiele modeli bram garażowych roletowych. Do wyboru będą Państwo mieli szeroki zakres wyposażenia dodatkowego, wzorów i kolorów.

Bramy roletowe

strzałka nagłówek

Bramy rozwierne

Bramy garażowe rozwierne Wiśniowski stanowią najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Cechuje je nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Dostępne są w niskiej cenie oraz pracują niezawodnie przez wiele lat, co wynika z zastosowania w nich prostych i sprawdzonych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości bramy garażowe rozwierne w wielu kolorach.

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne aluminiowe

strzałka nagłówek

Bramy uchylne

Bramy garażowe uchylne Wiśniowski to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Prosta konstrukcja bramy oraz sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne użytkowanie. Nowością w naszej ofercie są ozdobne aplikacje między panelami skrzydła w bramach uchylnych Connect. Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach Connect, co pozwoli stworzyć niebanalny komplet w tej samej stylistyce. Bramy garażowe uchylne posiadają bardzo solidną konstrukcję, co pozwala im działać bez zarzutu przez wiele lat.

CONNECT

standard

bramy przemyslowe
logo Odee CMS